Utolsó kommentek

  • doggfather: Ha van a Pengének "előzménye", olyan film ami ihlette akkor ez az. Hogy ezután Joel Schumacher Bat... (2024.07.10. 07:02) Az elveszett fiúk (The Lost Boys)
  • Kerma: Nagyon jó film volt! Kössz a cikket! Üdv, Kerma (2023.06.12. 10:31) Párbaj
  • doggfather: Nagyon európai animációs stílusú és történetű messze nem gyerekmese. Fantasy minimális varázslatta... (2023.02.16. 11:22) Az utolsó egyszarvú
  • doggfather: A zsaruk becsülete, Kiképzés (light), A bűn mélyén. Három film amiből erősen merített ez az alkotá... (2022.04.05. 15:52) Brooklyn mélyén
  • josé73: @travis: Bizony, amikor Hemingway a háború alatt Eisenhower táborában tartózkodott, és üres borosü... (2021.09.16. 15:12) Filmkritika: 1408 (USA, 2007) ***
  • Utolsó 20

Szocializálj velünk!

A legfrissebb filmkritikák

Nincs megjeleníthető elem

A legújabb előzetesek

Nincs megjeleníthető elem

Fórum + Vizsga

2011.10.10. 19:54 Wostry Ferenc

Két gyors szolgálati közlemény: fórumunk dizájnja cseppet megújult (tényleg csak leheletnyit), olvassátok, ha van kedvetek, írjatok is bele. Ez az egyik, a másik, hogy kedden 20 órakor az Odeon moziban levetítik a Vizsga című magyar filmet, amit kollégánk, Köbli Norbert írt - ha ingerenciátok támad, nézzétek meg.

5 komment

Címkék: szolgálati közlemény

A bejegyzés trackback címe:

https://geekz.blog.hu/api/trackback/id/tr213292554

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Father Merrin 2011.10.10. 22:22:32

Reméltem, hogy megemlékeztek róla legalább egy rövid hír formájában:
www.bloody-disgusting.com/news/26655

Nyugodjék békében!

Wostry Ferenc · http://geekz.444.hu 2011.10.10. 22:28:20

@Father Merrin: igen, tudok róla, de nem nagyon szoktunk obitokat kitenni. előfordul, de én pl. direkt nem írok obitot.

TheBerzerker 2011.10.11. 08:10:13

Hu de durva ez a kék szín a fórumon. Azt hittem elromlott a monitorom:)

Balakin · http://balakin.blog.hu/ 2011.10.11. 09:27:16

@TheBerzerker: én is :D de vissza lehet állítani a régi kinézetet :)
süti beállítások módosítása